Stas Pjecha - koncertas

Data: 2015 Kovo 12, Ketvirtadienis. Pradžia 19:00

Adresas: Compensa Koncertų salė Kernavės g. 84 , Vilnius (Žiūrėti žemėlapyjePaslėpti žemėlapį)

Kaina:nuo 72.51 € iki 186.45 € Pirkti bilietus

   Stas Pjecha – vienas ryškiausių nūdienos atlikėjų gimė „žvaigždžių“ šeimoje. Visiems gerai žinoma jo senelė, legendinė dainininkė Edita Pjecha ir mama Ilona Bronevickaja. Stasas turi ir lietuviškų šaknų, jo tėvas – teatro režisierius Petras Gerulis.
   Solinė Staso Pjechos karjera prasidėjo 2004-aisiais, kai jis pasirodė televizijos laidos „Fabrika zviozd 4“ scenoje. Būtent čia išgirdome jo pirmąjį hitą „Viena žvaigždė“
   2007-aisias Stasas ir jo garsioji senelė Edita Pjecha tapo Maskvos juvelyrinio fabriko „veidais“. Vienas seniausių Rusijos juvelyrikos fabrikų neatsitiktinai pasirinko būtent juos: kartų perimamumas, tradicijų tęstinumas pagrindinės ir fabriko ir Pjechų šeimos vertybės.
   Stasas Pjecha ne tik puikus dainininkas, jo kūryboje atsirado vietos ir poezijai. 2008-aisiais jis išleido poezijos rinkinį „Golyj“, taip pat vedė TNT kanale TV programą „Cosmopolitan. Videoversija“.
   Šiandien dainininko kūrybiniame bagaže tūkstančiai kilometrų gastrolėse, 3 soliniai albumai, šimtai koncertų, radijo eterio ir TV laidos ir milijonai raidžių, kurios sudaro jo duotus interviu

Tapk mūsų draugu