St. Louis shag su Roku ir Simona

Data: Sausio 13, Penktadienis. Pradžia 20:00

Adresas: Lindyhop.lt klubas Geležinkelio g. 6 , Vilnius (Žiūrėti žemėlapyjePaslėpti žemėlapį)

Daugumai Jūsų nekantraujant, skubame paskelbti Saint Louis Shag savaitgalio seminaro datą. Puiki proga pridėti sau į „New Year‘s Resolution“ sąrašą šį tą naujo.

Rokas ir Simona St. Louis Shag’ą kartu šoka ir moko jau du metus. Viskas prasidėjo nuo didžiulio noro praplėsti šokių akiratį, pabandyti kažką naujo bei tyrinėti dar neatrastas džiazo šokio nišas. Mokytojai dalinosi savo žiniomis ir patirtimi bei atstovavo St. Louis Shag įvariuose renginiuose, tarp jų ir All Lithuanian Weekend bei Swing Paradise.

St. Louis Shag’as yra nuostabi alternatyva jau žinomiems swingo eros šokiams. Pavyksta visiems, atėjusiems į pamokas, bet tuo pačiu struktūriškai turi daug variacijų, suteikiančių galimybę tobulėti net ir labai pažengusiems šokėjams. St. Louis Shag pamokos, seminarai ir taster’iai visada sulaukia gana didelio susidomėjimo ir dalyvių atsiliepimų.

2017 01 13, penktadienis

20:00 – 20:45 – atvira nemokama pažintinė St. Louis Shag basic pamoka niekada nešokusiems St. Louis shago.

2017 01 14, šeštadienis

12:00 – 13:30 – pamoka pradedantiesiems. Ši pamoka skirta turintiems St. Louis Shag šokio pagrindus. Jos metu tvirtinsime jau turimas basic žinias ir gilinsimės į naujas variacijas. I dalis.
14:00 – 15:30 – pamoka pažengusiems. Pamokos metu išbandysime naujų vedimo būdų ir sudėtingesnių variacijų bei tobulinsime atlikimo techniką. II dalis.

2017 01 15, sekmadienis

14:00 – 15:30 – Showcase pamoka (dalyvavusiems šeštadienio seminare pažengusiems). III dalis.
15:30 – 16:30 – Each one teach one (EOTO). Atvira social erdvė šokti St. Louis Shag ir/arba mokytis kartu su kitais, dalintis žiniomis, klausti ir išsiaiškinti, praktikuotis.

Registracijas siųsti: Rokas@shag.lt

Jei registruojatės su partneriu – nurodyti partnerio vardą ir pavardę (užtenka vienos registracijos). Registruojantis po vieną esant per daug leader’ių ar follower’ių galioja įprastas “Waiting list” principas.

Kaina
1 dalis (1,5 val) – 20 eu žmogui/ 30 eu porai
Kiekviena papildoma dalis +10 eu žmogui/+15 eu porai

St. Louis Shag. Tai svingo amžiaus šokis kilęs iš Sent Luiso, Misūrio, JAV. Tiksli kilmės data ir istorija nėra žinoma. Manoma, jog šokis pradėjo formuotis dvidešimtojo amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje (1930 – 1940 metais). Žodis „shag“ to meto šnekamojoje kalboje prilygo savo plačiąja prasme žodžiui „dance“. Šiai dienai išskiriami net trys gana skirtingi šokiai, kurie vadinami „Shag“: St. Louis Shag, Collegiate Shag, Carolina Shag.
St. Louis Shag neretai buvo šokamas savo gimtajame mieste klube „Club Imperial“. Šegas gyvavo ir pasikeitus populiariajai muzikai iš swingo į vėlesnius stilius: rock'n'roll, jump blues, net R&B. Dėl šios priežasties St. Louis shag neretai galima pamatyti šokant pagal labai įvairią muziką.

Roko ir Simonos trumpas teaseris St. Louis Shag:
https://youtu.be/Vmsw2gZaD0U

Tapk mūsų draugu