Heaven Grey albumo "Manuscriptum" pristatymas

Data: Sausio 13, Penktadienis. Pradžia 20:00

Adresas: nArauti Konstitucijos pr. 23 , Vilnius (Žiūrėti žemėlapyjePaslėpti žemėlapį)

"Heaven Grey" tai melodingo, gotiško, sunkaus metalo nešėjai, vedantys klausytoją į mirštančio grožio ir romantiškos depresijos pasaulį” – šitaip save apibūdina Latvijos metalo scenos veteranai.
Grupė susikūrė 1993 m. ir iki 2000–ujų išleido 2 albumus (“Memory River” 1996 m.; “Northwind” 1998 m.). Deja tais metais grupė išsiskirstė žuvus dviems grupės nariams ir “Heaven Grey” vardas, ilgiems metams pasitraukė į tamsą.
Aktyviai grupė vėl pradėjo repetuoti ir koncertuoti tik 2007-aisiais metais. Po atsikūrimo grupės skambesys keitėsi, tolo nuo iki tol pačių puoselėto doom’o ir tapo daug melodiškesniu. Sukurę visiškai naujo skambesio programą 2010-aisiais, savo lėšomis, išleido albumą “Falling Mist”.
Naujausias šio kolektyvo darbas tai po “Via Nocturna” leiblu išleistas albumas “Manuscript”, klausytojų ausis pasiekęs 2016 m. kovą, kurio grupė ir atvyksta pristatyti į Vilnių.

Taip pat scenoje pasirodys:

Deodium - Deodium tai Latvių grupė savo muzikoje apjungianti Heavy, Death, Black ir Pagan metalo subžanrus.
Grupės pirmoji oficiali repeticija įvyko 2009 m. kovo 31 d.
Kol dauguma metalistų savo dainas rašė angliškai, „Deodium“ jautė, kad reikia daugiau muzikos jų gimtąja kalba, tad muzikoje ją ir naudoja.
2012-ais metais grupė išleido „Saules kalpi“ EP („saulės tarnai“), kuris nuskynė metų debiuto titulą kasmetiniuose „Latvijos metalo muzikos apdovanojimuose“. 2014-ūjų rudenį išleido antrajį darbą „Grēks. Važas. Brīve.“ („Nuodėmė. Pančiai. Laisvė.“) ir šiuo metu jaučia stiprų norą paskleisti šio darbo žinutę ir už Latvijos ribų.
„Pagrindinė mūsų tema tai modernios visuomenės degradacija, kurią mes atvaizduojame pasitelkę mitines butybes ir epinius įvykius. Apie ją mes pasakojame savo gimtąja kalba“ – sako „Deodium“ nariai. Idėjų grupė semiasi iš Albero Kamiu, Mihailo Bulgakovo, Džordžo Orvelo, Styveno Kingo, biblijos, istorinių įvykių, senovės kultūrų mitologijos bei pačios gamtos.
Šiuo metu grupė dirba ties trečiuoju savo albumu.


SagittariuS - grupė iš Vilniaus, kuri ne visai pritampa prie šiandieninės Metalo scenos Lietuvoje, kur dominuoja "gryno" Black ir Death metal garbinimas, old school Thrasheriai nenustoja rėkti apie save bei sparčiai auga ir stiprėja Stonerio ir Doom'o scenos populiarumas. Grupė sako, jog apibūdinti juos galima kaip melodic death metal atliekantį šešetuką, tačiau vien į šiuos rėmus jų talpinti nevertėtų. SagittariuS - tai svaiginančios melodijos ir harmoningos dviejų gitarų bei sintezatoriaus dermės, sukuriančios savitą atmosferą, kurią paaštrina stipri boso ir būgnų linija bei šiurkštus vokalas.


| Sausio 13 d. | Klubas nArauti | 20:00 | 5 EUR |

Tapk mūsų draugu