Apie mus

Kur.lt įmonė įkurta 2013 metais bendraminčių, kurie myli miestą ir jo šurmulį, dėl to siekia populiarinti aktyvų kultūrinį ir kuo įvairesnį miesto gyvenimą. Darome tai, kuo tikime, o mūsų vizija – tapti lankytojų, renginių organizatorių bei maitinimo įstaigų vadovų pripažintu informaciniu portalu.

Mūsų misija – pateikti naujausią ir išsamiausią informaciją apie organizuojamus renginius bei veikiančias ar naujai atsidariusias maitinimo įstaigas. Dėl to bendradarbiavimas yra vienas svarbiausių mūsų egzistavimo veiksnių, o mūsų veikimo principas - “organizatorius-Kur.lt-vartotojas”, leidžia portalo kūrimo procese dalyvauti visoms grandims, taip sukuriant abipusiai naudingus santykius.

Pasitikėjimas yra tai, ko norime iš mūsų partnerių ir vartotojų. Esame konkretūs, paprasti bei orientuoti į portalo lankytoją, kuris siekia rasti dominamą informaciją apie vyksiantį renginį ar tiesiog ieško naujausių pramogų mieste. Belieka tik naudotis patogia renginių/restoranų filtravimo sistema ir pasinerti į miesto gyvenimą. Kur.lt – o kokia bus tavo diena?